Schedule a Visit

Nulla vehicula fermentum nulla, a lobortis nisl vestibulum vel. Phasellus eget velit at.

Call us:
1-800-123-4567

Send an email:
monica.wayne@example.com

UZMANLARIMIZ

Uzman Klinik Psikolog Emrehan Mutlu

Emrehan Mutlu Mersin’de doğdu, lise öğreniminin sonuna kadar Mersin’de yaşadı. İstanbul Aydın Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünü burslu kazanmasıyla İstanbul’a yerleşti. Lisans eğitimi sonrasında Marmara Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı eğitimini tamamlamış, Aile Danışmanı olmaya hak kazanmıştır. Lisans öğrenimini tamamladığı üniversitede Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını bitirmiştir. Çocuklarda Ayrılma Kaygısı, Genel Kaygı ve Ebeveyn Öz-yeterliliği konulu tez araştırmasını tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog olmaya hak kazanmıştır….

Uzman Klinik Psikolog

Emine DEMİRKALE

Emine Demirkale, lisans eğitimini Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümünü burslu olarak tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimini ise Hasan Kalyoncu Üniversitesi Klinik Psikoloji alanında yapmıştır. Yüksek lisans tezini Prof. Dr. Şaziye Senem Başgül danışmanlığında, kişilerin stresle başa çıkma tarzları ve yaşam doyum düzeyleri konusu ile başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca bu süreçte; Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve çeşitli eğitim kurumlarında stajlarını tamamlamıştır…

Uzman Klinik Psikolog Saime Serpil Özgül

Saime Serpil Özgül ortaöğretim ve lise eğitimlerini İstanbul’da tamamlamıştır. Ardından psikoloji lisans eğitimini İstanbul Aydın Üniversitesi’nde tamamlamıştır. Pedagojik formasyon eğitimini de tamamlayarak,  Üsküdar Üniversitesi Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimiyle uzmanlaşmıştır. Yüksek lisans tez çalışmasını “Kaygılı ve Kaçınan Bağlanma Örüntülerinin Duygusal ve Bilişsel Şemalarla Olan İlişkisinin İncelenmesi” üzerinde tamamlamıştır…

Uzman Klinik Psikolog Müge Kıyıcı

2004 yılında İngilizce hazırlık ve mesleki İngilizce programını içeren İstanbul Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nü başarıyla tamamladı. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde Uygulamalı Psikoloji alanında yüksek lisansını yaparak Uzman unvanı aldı. Tez çalışmasını Prof. Dr. Timuçin Oral ile sigara bırakma girişiminin başarı ve başarısızlığında kontrol odağının değerlendirilmesi konusunda yapmıştır.

Uzman Klinik Psikolog Aydan Kaldan

Aydan Kа́ldan ilk okul döneminden başlayarak lise eğitim döneminin sonuna kadar aldığı ek eğitim ve ek okullar arasında dans okulu, müzik okulu, resim eğitimi, tiyatro ve sahne eğitimi vardır. Bu eğitimleri Azerbaycan, Moldova ve Türkiye’de almıştır….

Uzman Klinik Psikolog Betül Çalık

Betül Çalık, İstanbul Gedik Üniversitesi Psikoloji Bölümünü ÖSYM Bölüm Birincisi olarak tam burslu bir şekilde kazanmıştır. Dört yıllık lisans eğitimi sonucunda Psikoloji Bölümünü ve İktisadi İdari Sosyal Bilimler Fakültesini birincilikle bitirmiş, İstanbul Gedik Üniversitesi genelinde ise ikincilikle tamamlayarak yüksek onur derecesiyle mezun olmuştur. Beykent Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programını başarıyla tamamlamıştır.

WhatsApp